Name
E-Mail
Kommentar

Smilies:

   
  Amberjaicy
01.10.2023 13:43:50

eMail an Penelopezex1999@forimails.site

ес ть со счево погоготать
каждая из 16 земель имеет собственную крупные города, и популярные особенности экономики. Особенностью немецкого рынка является отсутствие привязки к <a href=http://new.sam-sharif.com/2019/04/04/we-are-the-best-brothers/>http://new.sam-sharif.com/2019/04/04/we-are-the-best-brothers/</a> столице страны.

JessicaKnile
01.10.2023 04:44:46

eMail an Ethanfed1963@forimails.site

кульно.... красиво... и не только
Keep the article about intellectual card game in gambling house short enough so that it interests the reader. that is, in your article should be indicated everything that she need, not making it too long.<a href=https://acleverpet.com/?p=8038>https://acleverpet.com/?p=8038</a>

RobertHek
01.10.2023 03:38:05

eMail an daniil.cherepanovrfx@yandex.ru

https://clck.ru/34aceM

RyanAninc
30.09.2023 14:21:19

eMail an IsabelKit1975@forimails.site

Согласен, очень полезная штука
Печка, <a href=https://www.onpointrg.com/how-to-find-and-work-with-great-home-renovation-contractors-milwaukee/>https://www.onpointrg.com/how-to-find-and-work-with-great-home-renovation-contractors-milwaukee/</a> удобная в применении и проста в установке. во время сжигания любого топлива образуются газы, которые отводятся через дымоход.

Aaronbeisk
30.09.2023 07:27:38

eMail an AlanDah1960@forimails.site

вам помогут и различные ищет способ как выиграть в мостбет <a href=https://roszdravrf.ru>mostbet uz скачать на андроид</a> гарантированно. Мостбет бесплатная ставка используется для совершения беттинга на матчи, что привлекает не единственно любителей игорное заведение, однако и знатоков спорта.

Gregoryrip
30.09.2023 00:54:35

eMail an vi.ct.o.r.ia.o.ji.ma.i.d.ok.o.9.1.@gmail.com

http://svv.io/what-are-the-three-elements-of-manufacturing-cost/ https://www.repossi.it/fam/fienagione/ https://www.sallandsevoetbaldagen.nl/contact/ https://www.grupobonatel.com/blog/ https://l-w.jp/tag/ものづくり/ https://ishr.com/category/business/ http://www.silba.jp/archives/shop_cat/20slot https://miguelesteban.es/ayuntamiento/149-me.html

Eugenefloob
29.09.2023 07:11:45

eMail an DanielCip1962@forimails.site

наконец появился ато уже заждался
here there is absolutely everything that to your soul need learn about little things betting – for the NFL Draft on <a href=https://megawaysslotslist.com/>https://megawaysslotslist.com/</a>.

Michaelinnow
29.09.2023 00:36:50

eMail an yourmail@gmail.com

НКЦПФР попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD»
25.04.2019
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попереджає інвесторів про ризики втрати грошей в “Центрі біржових технологій” та «ISRAEL INVESTMENTS LTD».
Ці “проекти” не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України. Також Комісія не надавала необхідних дозволів на розміщення реклами, яку обидва проекти активно замовляють.
Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та «Центр Біржових Технологій», ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг.
НКЦПФР, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.
Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Центр Біржових Технологій
Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку “компанії” «Центр Біржових Технологій», на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант», який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій — надійний фундамент, на якому будується і буде розвиватися ваш бізнес: навчання, програмне забезпечення, торгова система, аналітична і технічна підтримка на всіх етапах, від відкриття рахунку до рішення призупинити або закрити торгівлю»;
«Клеревант» сформований фахівцями компанії ЦБТ — визнаними лідерами по портфельному інвестуванню в Україні. Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи»;
«Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Можливість заробити від $ 5 000 до $ 50 000 за декілька місяців. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів»;
«Центр Біржових Технологій — безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».
Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту в м. Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Як сказано на сайті проекту, “Центр Біржових Технологій” має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України”.
З відкритих джерел Комісія також встановила, що послуги для забезпечення діяльності домену надаються компанією «OVH Hosting Oy», яка зареєстрована в Фінляндії, та використовує віртуальні приватні хмарні сервери (VPS), які забезпечують анонімність власників доменів.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла.
ISRAEL INVESTMENTS LTD
Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD» в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).
Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.

exhisysythith
29.09.2023 00:21:19

eMail an maximmad222@yandex.ru

Очистка и ускорение работы вашего ПК AVGTUNEUP + https://ggsel.net/catalog/product/3016084
[b]Автопополнение моментально Steam([u]выгодный курс[/u])[/b] https://ggsel.net/catalog/product/3589474
[i]FIFA 20 ? XBOX ONE UK Ключ ?? / Цифр код[/i]https://ggsel.net/catalog/product/2961184
[i]Resident Evil 3 (Xbox One) Key[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3037039
[i]ASSASSIN?S CREED Origins - XBOX [/i]https://ggsel.net/catalog/product/3247162
[i]PAYDAY 2: CRIMEWAVE EDITION XBOX ONE[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3162963
[i]Tom Clancy?s The Division XBOX[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3116972
[i]Murdered Thief XBOX ONE Цифровой ключ [/i]https://ggsel.net/catalog/product/3045341
[i]Mafia III: Definitive Edition (XBOX ONE) Key[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3051308
[i]Средиземье: Тени войны Полное издание XBOX[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3006374
[i]Metro Exodus Gold Edition XBOX ONE[/i] https://ggsel.net/catalog/product/2957673
[i]FAR CRY 3 CLASSIC EDITION XBOX[/i]https://ggsel.net/catalog/product/2915157
[i]Wolfenstein II: The New Colossus Digital Deluxe XBOX[/i]https://ggsel.net/catalog/product/3010680
[b]ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН ЦИФРОВЫХ ТОВАРОВ[/b] https://bysel.ru/goods/?activation=soft
Акканты xbox https://ggsel.net/catalog/product/3098640
игры +на xbox +one купить дешевоhttps://ggsel.net/catalog/product/3180599
[b]Автопополнение моментально Steam([u]выгодный курс[/u])[/b] https://digiseller.market/asp2/pay_options.asp?id_d=3582748
ключи игр xbox +one купитьhttps://ggsel.net/catalog/product/3036392
[b]чат-бот с искусственным интеллектом[/b]https://ggsel.net/catalog/product/3225209
steam key купить ключhttps://bysel.ru/goods/dead-by-daylight-ghost-face-steam-rossiya-%F0%9F%9A%80-avto/
[b]xbox gift card(покупка игр в иностранном аккаунте[/b])https://ggsel.net/catalog/product/3540172
[b]Купить аккаунт ?Купить аренда аккаунта DOTA 2 ?? много часов ОНЛАЙН?? [/b] https://ggsel.net/catalog/product/3205691
[b]Купить аккаунт ?Аккаунт CSGO 2000+ часов[/b]https://ggsel.net/catalog/product/3937225
[b]Steam google Turkey Gift Card Code FOR TURKEY ACCOUN[/b] https://ggsel.net/catalog/product/3589468 [b]стим игры дешевле чем в русском аккаунте[/b])https://ggsel.net/catalog/product/3473640
[b]Новый Стим аккаунт ( Турция/Полный доступ) PayPaL[/b]https://ggsel.net/catalog/product/3538356
League Of Legends 850 LoL RP - ТУРЦИЯ https://ggsel.net/catalog/product/3012399
Valorant 740 VP or 1050 Riot Points - ТОЛЬКО ТУРЦИЯ https://ggsel.net/catalog/product/3331571
PUBG Mobile 325 UC Unknown Cashhttps://ggsel.net/catalog/product/3430858
Playstation Network (PSN) 10$(USA)https://ggsel.net/catalog/product/3466036
[b]Steam gift card USD(пополнение кошелька)[/b] https://ggsel.net/catalog/product/3465075
iTUNES GIFT CARD - (TURKEY/USD) https://ggsel.net/catalog/product/3622021
[b]Adguard Premium 1ПК([/b](лучший блокировщик рекламы.спама, всплывающие окна ) https://ggsel.net/catalog/product/3046307
Netflix Турция Подарочный код TL??(VPN постоянно)
[b]Netflix PlansBasic 26,99 TL
Standard 40,99 TL
Premium 54,99 TL [/b]дешевле чем в других аккаунтах https://ggsel.net/catalog/product/2911572
[b]B[b]lizzard Gift Card USD ?BATTLE.NET https://ggsel.net/catalog/product/3025661
RAZER GOLD GIFT CARD (USD)[/b] Global Pin https://ggsel.net/catalog/product/3051315
[b]Nintendo подписка 3 месяца гифт карты[/b] +https://ggsel.net/catalog/product/3296413
PSN аккаунт Турция(оформить карту OLDUBILhttps://youtu.be/OaoejkvEqeE)покупка игр https://ggsel.net/catalog/product/3473640
[b]EA PLAY XBOX 1 месяц [/b]https://ggsel.net/catalog/product/3296413
[b]Amazon gift card USD[/b](покупка на Amazon)https://ggsel.net/catalog/product/3203865
[b]xbox gift card([/b]покупка игр в зарубежном аккаунте XBOX)https://ggsel.net/catalog/product/2974252
[b]Xbox Gift Card [/b]https://ggsel.net/catalog/product/3614567
[b]Skype аккаунты с балансом для звонков[/b]https://ggsel.net/catalog/product/3933881
[b]ChatGpt-исскуственный интелект[/b](заработок в сети)https://ggsel.net/catalog/product/3225209
[b]НЕДОРОГИЕ игры XBOX ONE[/b]
Windows 10/11 Pro 32/64 bit Лицензия https://ggsel.net/catalog/product/3221892
[b]ОПЛАТА ENOT (12 способов оплаты) 0% при оплате[/b] ([u]покупайте без процентов выгоднее[/u])
купить игры +на xbox +onehttps://bysel.ru/goods/fortnite-nabor-vechnoe-izgnanie-xbox-klyuch/
Автопополнение моментально Steam(вы зачисляете свои средства на свой стим аккаунт,пишите логин) https://ggsel.net/catalog/product/3589474
xbox купить игру лицензиюhttps://ggsel.net/catalog/product/3051395
ключи игр xbox +one купитьhttps://ggsel.net/catalog/product/2962133
ключи игр xbox +one купитьhttps://ggsel.net/catalog/product/3115457
roblox gift card купить+https://bysel.ru/goods/??-blizzard-gift-card-??-10-usa-bez-komissii/
Недорогой качественный хостинг от 85р. https://webhost1.ru/?r=133178
[b]Хочешь добиться чего нибудь, получи кредит в Альфа Банке[/b] https://clck.ru/33Pzfy [b]октрывай свой бизнес, работай на себя(напиши бизнес план)получи дебетную карту[/b] https://clck.ru/33Pzd8
Недорогой хостинг от 85р, при переносе с другого домена 2 месяца бесплатноhttps://webhost1.ru/?r=133178

Williamcix
28.09.2023 21:59:10

eMail an de.e.j.a.y.te.ee3.@gmail.com

https://automotoskowronski.pl/sklep/rozrzady/zestaw-rozrzadu-z-paskiem-pompa-wody-audi-vw-530008230-ina/ https://appareillage.net/2019/ http://www.spagmag.org/issue-61-5/issue-61-5-letter-from-the-editor-masthead-and-call-for-submissions/ https://radar.imef.org.mx/entorno-economico/nuevo-reporte-de-perspectivas-economicas-imef-marzo-2019/ https://www.casaleinteverina.com/portfolio/lezioni-di-equitazione-o-tour-a-cavallo/

Eintrag:6511 bis 6502
Gesamtanzahl:6511
        powered by klack.org, dem gratis Homepage Provider

Verantwortlich fr den Inhalt dieser Seite ist ausschlielich
der Autor dieser Homepage. Mail an den Autor


www.My-Mining-Pool.de - der faire deutsche Mining Pool